Przedstawiamy informację o firmie EL-CAR-GAZ zajmującą się montażem i serwisem instalacji LPG:

Firma EL-CAR-GAZ działa na rynku od 1994 roku. Jesteśmy specjalistycznym warsztatem montażu i serwisu instalacji gazowych we wszelkiego typu samochodach. Serwisujemy również pojazdy z instalacjami wykonanymi w innych warsztatach. Montujemy samochodowe instalacje gazowe (LPG) różnych generacji (www.elcargaz.pl):
• instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa) bez elektronicznej regulacji składu mieszanki gazowo powietrznej,
• instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa) z elektroniczną regulacją składu mieszanki,
• instalacja sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej,
• instalacja wtrysku sekwencyjnego gazu w fazie ciekłej.5

Oferujemy urządzenia, począwszy od podstawowych instalacji gaźnikowych, kończąc na instalacjach V generacji do samochodów z dowolną ilością cylindrów, systemem EOBD oraz wtryskiem bezpośrednim. Korzystamy z najlepszych podzespołów i części do montażu autogazu.

Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych renomowanych firm europejskich, takich jak: VIALLE, BRC, ZAVOLI, AC STAG, OPTIMA, AEB. Stosujemy zbiorniki produkcji: STAKO, POLMOCON, GZWM S.A., BORMECH, ATRAMA itp.

Na montowane przez naszą firmę instalacje gazowe udzielamy gwarancji. Wykonujemy regulacje i naprawy pogwarancyjne. Przyjeżdżając do nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę!

Legalizacja zbiorników LPG:
EL-CAR-GAZ posiada uprawnienia nadane przez Transportowy Dozór Techniczny, na legalizację zbiorników LPG.Wszystkie zbiorniki LPG montowane w Polsce posiadają 10 letnią ważność zbiornika. Po upływie tego okresu należy wykonać ponowną legalizację lub wymienić zbiornik na nowy. Maksymalny okres eksploatacji butli wynosi 20 lat (licząc od daty produkcji). Po pozytywnym wyniku badań, ważność zbiornika zostaje przedłużona na kolejne 10 lat (jednak nie więcej niż 20 lat od daty produkcji zbiornika).

Zakres naszych usług legalizacyjnych obejmuje:
• Przedłużanie atestów na zbiorniki zamontowane w kraju i za granicą, którym skończył się termin eksploatacji.
• Legalizację zbiorników LPG w samochodach sprowadzonych z zagranicy.
• Montaż nowych zbiorników – przy negatywnym wyniku badań okresowych.

Usługę legalizacji firma EL-CAR-GAZ wykonuje na 2 sposoby:
1. Klient zostawia samochód celem dokonania kompleksowej usługi. W tym przypadku z pozostawionego samochodu wymontowujemy zbiornik, przeprowadzamy badanie i montujemy zbiornik w pojeździe.
2. Klient przyjeżdża samochodem na demontaż zbiornika. Po wymontowaniu klient może odjechać i korzystać z samochodu używając tylko benzyny. Po badaniach klient telefonicznie zostanie powiadomiony o terminie montażu zbiornika do jego samochodu.

Nasza oferta EL-CAR-GAZ obejmuje:
– Montaż samochodowych instalacji LPG, takich jak: VIALLE, BRC, ZAVOLI, AC STAG, OPTIMA, AEB. Stosujemy zbiorniki produkcji: STAKO, POLMOCON, GZWM S.A., BORMECH, ATRAMA itp.
– Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy i regulacje wszystkich typów instalacji gazowych.
– Komputerową diagnostykę instalacji LPG.
– Przedłużanie homologacji (legalizacja) samochodowych zbiorników lpg (polskich, holenderskich, włoskich, litewskich, białoruskich) na kolejne 10 lat!.
– Elektromechanikę samochodową.

Oferujemy dogodne raty SANTANDER CONSUMER BANK.

Dane teleadresowe:
EL-CAR-GAZ JANUSZ JAMIOŁKOWSKI

ul. Główna 116
18-100 Łapy

ul. W.Witosa 2
16-100 Księżyno

Telefon: 502 731 578 lub 531 124 284.
Tel./fax: 85 715 60 72
Mail: elcargaz@op.pl
Strona: www.elcargaz.pl
Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00, sobota: 9.00 – 13.00.