Szanowni Państwo, Santander Consumer Bank przygotował dla Państwa w swojej ofercie atrakcyjne propozycje, między innymi kredytu bankowego.

Zapraszamy Państwa do naszego oddziału w Łapach, przy ul. Głównej 11.

Jeżeli odwiedzenie nas w oddziale będzie dla Państwa problemem w związku z panującą pandemią, Santander Consumer Bank przygotował dla Państwa propozycję kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. Po podpisaniu umowy, wszystkie dokumenty otrzymają Państwo drogą elektroniczną, a kwota udzielonego kredytu zostanie przelana na Państwa konto. Aby zawarcie takiej umowy było możliwe, powinniście Państwo posiadać adres mailowy i indywidualne konto osobiste.

Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Łapach pod nr (85) 715 10 49 (opłata zgodnie z taryfą operatora) od poniedziałku do piątku w godzinach 08.30 – 16.00.

Wszyscy nasi Klienci, którzy w terminie do dnia 31 grudnia 2020 roku odwiedzą nasz oddział w Łapach albo skontaktują się telefonicznie i zawrą z Santander Consumer Bank umowę na kredyt gotówkowy, konsolidując przy tym zobowiązania spoza naszego banku, otrzymają wartościowe upominki AGD / RTV.

Upominki otrzymają też osoby, które skorzystają po raz pierwszy z kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank.

Promocja trwa do 31.12.2020. Regulamin promocji dostępny w oddziale.

Zapraszamy Santander Consumer Bank.
Oddział w Łapach:
ul. Główna 11,
godziny: 08.30 – 16.30.
kasa: 09.00 – 16.00.