Białystok: Największa sylwestrowa impreza odbędzie się w stolicy regionu. Zabawa na białostockim Rynku Kościuszki rozpocznie się o godz. 21.30. Jako pierwszy wystąpi zespół MegaBand, a z nim gościnnie – raper Michał „Cira” Ciruk. O godz. 22.45, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół De Mono. O północy prezydent Białegostoku złoży mieszkańcom życzenia noworoczne. Chwilę później będzie można obejrzeć pokaz laserów. Dalszą część sylwestrowej nocy wypełni zespół Live Orkiestra. Impreza zakończy się o godz. 1.30.

Michałowo: Start godz. 22 na placu przed ratuszem. Podczas sylwestra wystąpią: Sławomir Łuksza z zespołem, Piotr Ozzy Oziabło oraz Kamil Ławreszuk.

Gródek: Wspólne powitanie nowego roku rozpocznie się o godz. 23 na placu gminnej targowicy (rynek). Imprezę poprowadzi zespół Lider z Białegostoku. O północy fajerwerki i symboliczna lampka szampana. Zakończenie godz. 1.

Sokółka: 31 grudnia świętować będą nadejście 2019 r. również mieszkańcy Sokółki. Po koncercie operetkowym o godz. 18 na placu przed kinem Sokół bawić się będą przy rytmach serwowanych przed DJ’a Kapej. Wystąpi również Jarek Rynkiewicz. Po życzeniach od władz miasta, po północy nastąpi pokaz fajerwerków. Impreza potrwa do godz. 2.

Łomża: Łomżyńska Noc Sylwestrowa rozpocznie się o 22 na Starym Rynku od występu lokalnych artystów: zespołu Arek i Renata oraz Joint. Tuż po 23 zagra Future Folk ze Stanisławem Karpielem-Bułecką na scenie. Równo o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni, a tuż po nim wystąpi Czadoman. Zabawa potrwa do godz. 1.

Suwałki: „Sylwestrowa noc w rytmie przebojów” odbędzie się na Placu Marii Konopnickiej. Organizator zabawy pod chmurką, czyli Radio 5. Od godz. 20 zebranych bawić ma DJ Blue M, a tuż przed północą na scenie pojawi się zespół Jorrgus. W programie jest też pokaz fajerwerków.